Distribütörlükler

singnature


%100 yerli sermaye ile kurulan Alfa Elektronik markası ATEK, yenilikçi ve dinamik Ar&Ge politikasıyla kısa zamanda yerli piyasada ve sensörlerini ihraç ettiği 60'ın üzerinde ülkede markasından sıkça bahsettirmeye başladı. Tamamen Türk mühendislerin tasarlayıp geliştirdiği ve Türkiye'de üretilen ürünleri; lineer potansiyometre, manyetik ve optik cetvel, DRO, ölçü kontrol cihazı ve daha birçok pozisyon kontrol ve ölçüm cihazlarıdır.

Atek Sensor Technology AS
www.ateksensor.com

singnature


1950'li yıllarda kurulan Alman Novotechnik, kurulduğu günden bugüne "Lineer pozisyon cetvelleri, açısal pozisyon sensörleri ve endüstriyel potansiyometreler" alanında dünya lideri konumdadır.

Novotechnik GmbH.
www.novotechnik.de

singnature


Zürih / İsviçre merkezli Trafag, basınç sensörleri alanında kurulduğu 1942 yılından beri tartışmasız lider konumdadır.

Trafag AG
www.trafag.com

singnature

 

Biel / İsviçre merkezli Contelec, yüksek kaliteli ve dayanıklı lineer pozisyon ve açı sensörleri ile teknolojiye liderlik etmektedir.

Contelec AG
www.contelec.ch

 

singnature


1913 yılında kurulan İtalyan Fiama, seviye sensörleri, ipli potansiyometre ve ipli enkoderler alanında lider üretici konumundadır.

Fiama S.R.L.
www.fiama.it

 

singnature


1983 yılında Almanya'da kurulan firma, günümüzde 100'ün üzerinde patentiyle birçok alanda müşterilerine inovatif çözümler sunmaktadır. Özellikle plastik ve polimer malzemeleri işlemede sunduğu teknolojik çözümler ile alanında dünya çapında lider firmadır.

Gneuss Kunststofftechnik GmbH
www.gneuss.de

singnature


1979 yılında kurulan FineTek, uzakdoğuda teknolojinin parlayan yıldızı Tayvan merkezlidir. Özellikle seviye kontrol sensörleri, akışkan ölçerler ve çeşitli otomasyon kontrol sistemlerinde yaptıkları yenilikçi Ar&Ge çalışmalarıyla günümüzde, alanında adından sıkça bahsettirmektedir.

FineTek Co., Ltd
www.fine-tek.com

singnature


2004 yılında Singapur'da kurulan Akribis Systems, yüksek hassasiyetli doğrudan tahrikli motorlar sağlayan bir hareket kontrol şirketidir. Yenilenebilir enerji, yarı iletken, iletişim, biyomedikal, robotik veya hassas hareket gerektiren herhangi bir endüstri dahil olmak üzere bir dizi endüstri için ürünler üretmektedir.

Akribis Systems
www.akribis-sys.com

İletişim

GOSB Gebze Organize Sanayi Bölgesi, 800. Sokak, No:814 41400 Gebze / KOCAELİ, TÜRKİYE

Tel :      +90 (262) 673 76 00

Faks :    +90 (262) 673 76 08

Mail :      info@alfasanayi.com

Arama